יום ראשון, 7 בספטמבר 2014

על ראש העוגה עומדת כבשה

הדרכת תמונות בשלבים


בעיר אחת, לא ממש רחוקה מגני תקווה, מתגוררת משפחה מקסימה שחיכתה רק לחגוג יום הולדת לאופק המתוקה. ואתם בטח מנחשים... הפעם אני אחראית על הע-ו-ג-ה. קיבלתי הוראות ברורות לעוגת ניקי בשתי קומות בגווני בייבי בהירים של תכלת, ורוד, סגול ונס קפה נעים. ובאותה נשימה "אני סומכת עלייך שהעוגה תהיה מדהימה". תאמינו לי שיש מקרים בהם התפקיד בכלל לא פשוט!
זה קורה במיוחד שנותנים לי לשחק עם בצק סוכר ולהחליט על העיצוב לגמרי לבד!


אני פופקורן בלתי נדלה של רעיונות ככה מישהי מיוחדת במינה פעם לי אמרה. זה כל כך נכון ולא מועיל לי במקרה הנדון. הראש מתחיל להעלות רעיונות, שילובים ואין ספור אפשרויות ואז אני מחליטה שרק סקיצה תהיה פה המצילה ותחסוך לי זמן של ניסוי וטעיה. חייבת לעמוד ברף הציפייה של אופק המתוקה וגם של אמה ששלחה לי הודעה "תשלחי לי תמונות של העוגה" :)נו.....איך יצא??אופק היתה מרוצה מאוד וגם אני :) השמחה של הילדים וגם של ההורים זה הערך המוסף והרווח הנקי שלי אחרי שעות ארוכות של עשייה מתוקה. נותן כוח להמשיך.
מזמינה אתכם לעקוב אחרי 
באינסטגרם ולראות ראשונים הצצות לעיצובים החדשים.

ואם מתחשק או יש חגיגה בדרך אתם יכולים לעצב את העוגה לגמרי לבד כל מה שנחוץ זה: סבלנות רבה, ידע בסיסי בבצק סוכר, משטח יציב, שתי עוגות בטעם שאוהבים עם קרם מקשר מוכנות לעיטוף, קורנפלור, קשיות/שיפודים לתמיכה, בצק סוכר, cmc, צבעי מאכל של magic color בגוונים: סקין טון, בזוקה, אייס בלו, וסגול ניאון וכמובן כלים ואביזרים לעיצוב העוגה ולפרטים של ניקי הכבשה.

אתם תמיד יכולים לפנות אליי בכל שאלה, במייל ravidbazak@gmail.com או בדף הפייסבוק
בהצלחה!!


שבוע טוב ומבורך :)


תגובה 1: