יום ראשון, 7 בדצמבר 2014

מתנה מתוקה משחר ואלה

מי לא אוהב שוקולד? 

עוד שנה חלפה עברה לה מלווה בחגיגות יום הולדת משפחתיות, חברתיות ובמסגרות החינוכיות. והכל כפול שניים. כל חגיגה הביאה איתה צורך אחר, רעיון אחר והתארגנות אחרת, לצד משהו חדש שעוד לא הכרתי ולא ממש ידעתי שמתאים לי - חגיגה משותפת עם חבר לשחר וחברה לאלה. זרמתי עם הרצונות של הילדים. ואשמח לשתף אתכם בכמה דברים שהסקתי מכך אבל זה לפוסט אחר.

הפעם בחרתי לנצל את הזמן, שניה לפני חגים וימים מיוחדים נוספים, שעומדים להגיע אלינו לטובה, ולספר לכם על חגיגת יום ההולדת המשפחתית האינטימית שחגגתי לשחר ואלה ביחד. זה היה באחד מימי החג בראש השנה. עיצוב הבית נבחר לצהוב לבן (למרות שהתכנון המקורי היה שחור צהוב, אבל היה משהו בשלוב הצבעים שלא התחבר לי טוב ועוד ביום חג).

נתלתה שרשרת בלונים ברצף לבן-צהוב, שרשרת דגלונים צהובים עם נקודות לבנות שנרכשה בחנות חד פעמי (מוזמנים להציץ בתמונה מהאינסטגרם), המפות על השולחן היו צהובות והמפיות לבנות וצהובות. גם צלחות ההגשה וכוסות השתיה שבחרתי היו בגוון שמנת.
טיפ ממני: גם כשאתם רוכשים כלים חד פעמיים חלקים ופשוטים יחסית, עם קצת תשומת לב לבחירת הגוונים של הכלים ומוצרים החד פעמיים אפשר להצליח לתת אוירה אסטתית מבלי הוצאות גדולות או מיתוג יום ההולדת בהתאמה אישית.

הדבר שכן השקעתי בו קצת יותר, וכן עוצב והותאם אישית, היתה המתנה המתוקה לכל ילדי המשפחה.
טווח הגילאים אצלנו גדול מאוד. מגיל שנה פלוס מינוס ועד 18+ והחלטתי ללכת הפעם על חפיסת שוקולד חלב עם עטיפה מותאמת אישית שעיצבתי לכבוד יום ההולדת של השניים באוירת החג בגווני שחור לבן צהוב.

צירפתי לכם הדרכה איך להפוך חפיסת שוקולד למעוצבת בהתאמה אישית, וכמובן שזה מתאים לכל ארוע ולכל מטרה, לכל חגיגה וכולם אוהבים ונהנים לקבל בכל הזדמנות. בקיצור מבחינתי זה היה שווה את השקעה.


כלים וחומרים:
נייר מעוצב מוכן או בהתאמה אישית בגודל 15 ס"מ רוחב * 19.5 ס"מ אורך (רצוי נייר מעל 100 גרם)
מספריים
דבק דו צדדי
חפיסת שוקולד לפי טעמכם. אני הכנתי לילדים שוקולד חלב, אך ההדרכה צולמה בשלב מאוחר יותר עם שוקולד מריר.
מקלפים מחפיסת השוקולד את העטיפה המקורית. בזהירות לא לקרוע את עטיפת הכסף העדינה גוזרים מלבנים מדבק דו-צדדי ומדביקים בחלקו העליון של הנייר המעוצב. 


הופכים את נייר העטיפה המעוצב (החדש) ומצמידים אליו במרכז את חפיסת השוקולד בעזרת מלבן דבק דו-צדדי כדי למנועה תזוזה או הפרדות של העטיפה החדשה מחפיסת השוקולד. 


מקפלים את שולי הנייר ומצמידים את שתי הקצוות זו לזו בעזרת הדבק שהצמדנו בשלב הקודם. 


זהו. יש לכם חפיסת שוקולד בהתאמה אישית :)אשמח לענות על כל שאלה במייל ravidbazak@gmail.com או בדף הפייסבוק 
שיהיה בהצלחה!
ושתמיד תמיד תמיד יהיה לכם מתוק


2 comments: