יום שבת, 14 ביולי 2012

"הכינותי מראש...." החשיפה

משחק יולי


שעות!!!! שעות!!!! שעות!!!!
שעות של מחשבה!!! שעות של דיוק!!! שעות של השראה!!! שעות של עמידה!!!! שעות של ייבוש!!! שעות היא מילת המפתח בעיצוב עוגות בבצק סוכר. רק מי שמתנסה בעצמו בפיסול ועיצוב בבצק סוכר, מאלמנטים מפשוטים ועד למורכבים מצליח להבין את כל מה שכרוך ביצירת עוגה מעוצבת או פיסול מתוק התואם למקור (יש עוד כמה תובנות....אולי נדון בהם בהמשך....)

תכנון הזמן אצלי זה חלק מאוד מאוד קשה, אני עובדת עליו כל יום מחדש (זה סיפור מקסים בפני עצמו) אחרת לא אצליח לשלב בצורה שפויה בין ארגון הבית, הילדים שלי, העבודה הכוללת הפעלות וסדנאות והכנות מקדימות, עיצובים והזמנות, בילוי עם החצי, משפחה וקצת שקט נפשי!

אחד הדברים שמנחים אותי לקראת הכנת עוגה מעוצבת בבצק סוכר או פיסול טופר בלבד זה היערכות מראש!

כל הזמנה מתואמת ומסוכמת על הלקוח: צבעים מועדפים, דמות/דמויות נבחרות, פיסול או דף בהבלטת סוכר, רישום ועוד....הכל ידוע מראש! בשלב ראשון, כשיש לי מעט זמן פנוי אני מתחילה בהכנת בצק פיסולי וצביעת הבצק לפי העיצוב המבוקש. תאמינו לי שהעבודה זורמת יותר ואני חוסכת המון המון זמן (הכוונה שעות).

ככה נראה הבצק שלי לפני תחילת העבודה....

לפני....
רוצים לראות את הדמויות שפיסלתי ??? הנה הם כאן ואתם ידעתם!!!!!! שאלה חבורת החצר.

אחרי....


תודה שהקדשתם מזמנכם לקחת חלק במשחק (:
היה כיף גדול לקבל תגובות במייל בהודעות פרטיות בבלוג ובכלל......

בין המנחשים נכונה יוגרל מחר, יום א' 15.7.2012, *טופר מעוצב מבצק סוכר באיסוף עצמי מקרית אונו או בתוספת משלוח בהתאם למקום המגורים. ניתן לממש את הזכיה עד לסוף אוגוסט 2012
*(טופר עם דמות אחת מתוך הדמויות שעיצבתי ויורסמו בקרוב...+ כרזה מבצק סוכר ועליה רישום ספרת גיל ושם הילד/ה) שם הזוכה יפורסם בשעה 20:00 בערב בדף הפייסבוק.
בהצלחה (:

נ.ב
אם ניחשתם...ולא הצטרפתם לבלוג אתם מוזמנים לעשות זאת כעת ע"י הוספת כתובת המייל בשדה המתאים משמאל ואישור ההודעה האוטומטית שנשלחת אליכם למייל שעודכן. (:


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה